Fotografia wnętrz

W naszej ofercie znajdują się sesje zdjęciowe dla booking.com oraz profesjonalna fotografia nieruchomości.


Sesja zdjęciowa booking.com - smogstudio.pl


Zanim jeszcze fizycznie się na coś zdecydujemy, angażując w to nasz kapitał – kupujemy wzrokiem. Oglądamy zdjęcia stylowych mieszkań, apartamentów, niepowtarzalnych domów z ogrodem i... planujemy w nich naszą przyszłość. Mentalnie przywiązujemy się do obrazu, który dopiero co zobaczyliśmy. To efekty wizualne, jak symetria, odpowiednie światło, stylowe meble czy dobór kolorów kuszą i zachęcają do uwicia tam swojego bezpiecznego, rodzinnego gniazdka.


Dlatego tak ważnym elementem składającym się na proces sprzedaży jest profesjonalna fotografia mieszkań. Liczby wskazują, że za sprawą fachowych zdjęć dla deweloperów, cena nieruchomości może wzrosnąć. Bez wątpienia ich estetyczna prezentacja to klucz do sukcesu dla deweloperów. Prezentacja nieruchomości na zdjęciach to także szansa na pełną rezerwację pensjonatów czy hoteli – sesje zdjęciowe na booking.com stają się wizytówką i zaproszeniem do odpoczynku w pięknym wnętrzu. Także restauracje, gabinety lekarskie i inne miejsca usługowe, dzięki lepszemu zaprezentowaniu swoich wnętrz, mogą zyskać nowych, nieocenionych klientów.

Kompleksowe zdjęcia nieruchomości Kraków

Każdy projekt to inne wyzwania. Każdy projekt to także dla mnie sprawa najwyższej, indywidualnej wagi. Dlatego też dopasowuję sposoby, metody i sprzęt fotograficzny do przestrzeni, w której się znajduję. Dokładam wszelkich starań, aby moje fotografie mieszkań, apartamentów czy innych nieruchomości na wynajem lub sprzedaż naprawdę zdziałały cuda i wyróżniły konkretną ofertę na tle mniej atrakcyjnych, nieestetycznych anonsów konkurencji.