Fotografia lotnicza

Chcesz zaprezentować w sieci swój obiekt turystyczny w widoku z lotu ptaka? Fotografia lotnicza daje taką możliwość. I wcale nie trzeba osobiście wsiadać na pokład samolotu. Wystarczy, że zlecisz mi wykonanie takich ujęć. Oferuję profesjonalne sesje zdjęciowe, realizowane z użyciem drona. W ten sposób można zrobić zdjęcia pod niemal dowolnym kątem. Odpowiednio ustabilizowany sprzęt wysokiej klasy daje gwarancję uzyskania ostrych, w pełni oddających klimat danego miejsca fotografii. Pozwala to pokazać chociażby:

  • położenie hotelu/pensjonatu,
  • wielkość obiektu,
  • lokalizację względem okolicznych atrakcji turystycznych,
  • wygląd okolicy w zależności od pory roku.

Ostatnia opcja jest warta uwagi zwłaszcza wtedy, gdy dane miejsce oferuje całoroczne noclegi.

Fotografia lotnicza przydatna w wielu banżach

Fotografia lotnicza przydaje się ponadto jako uzupełnienie reportażu z określonego wydarzenia. Plenerowe koncerty, happeningi czy inne zorganizowane akcje dobrze jest uwiecznić z powietrza. Umożliwia to zobrazowanie liczby uczestników oraz skali wydarzenia i czyni całą relację znacznie ciekawszą.

Ze swojej strony zapewniam stosowny do okoliczności (lokalizacja, pogoda, budżet) sprzęt lotniczy w postaci dronów. Mam uprawnienia do tego, aby latać nad terenami zabudowanymi, również w sąsiedztwie lotnisk. Wspólnie ustalimy, ile ujęć potrzebujesz i jak mają one zostać wykonane. W ten sposób uzyskasz oryginalne fotografie, którymi wesprzesz swój biznes lub które staną się wartościowym souvenirem.