Fotografia architektury

Fotografia architektury Kraków - smogstudio.pl


Estetyczne fotografowanie architektury, podobnie jak obrazowanie wnętrz mieszkań i lokali usługowych, przyczynia się do większego zainteresowania przez potencjalnego klienta. Nabywca budynku kupuje go najpierw oczyma, a dopiero później decyduje się na faktyczny zakup. To za sprawą wizualnej prezentacji gość decyduje czy chce spędzić wolne chwile w danym pomieszczeniu, a kontrahent czy chce zainwestować właśnie w ten budynek. To także rozwiązanie dla firm, które pragną wypromować swoją markę i dodać do swojego wizerunku dozę prestiżu.


Moim zadaniem jest wykonanie stylowych zdjęć architektury, a niepowtarzalny krajobraz Krakowa stwarza ku temu idealne warunki. Właśnie te warunki, jak wysmakowana przestrzeń harmonizująca z bryłą są niezwykle istotne w profesjonalnej fotografii architektury. Funkcją fotografa jest umiejętne umieszczenie w kadrze całej tej kompozycji, nadanie wyjątkowego charakteru i prestiżu. Służy do tego całe zaplecze fachowego oświetlenia, pełnoklatkowych aparatów i szerokokątnych obiektywów, a przede wszystkim – wieloletnie doświadczenie i wprawne oko fotografa gotowe uchwycić najmniej zauważalny, ale istotny w obrazowaniu całości detal.


Posługuję się sprzętem i dysponuję uprawieniami, dzięki którym mój klient przyciągnie uwagę swoich klientów. Jeśli tradycyjna "naziemna" perspektywa to za mało, oferuję zobrazowanie budynku z lotu ptaka. Taki niecodzienny efekt uzyskany za pomocą drona to szansa na niemałe wyróżnienie wśród monotonnych ofert konkurencji.