O mnie

KUBA SIUDUT - FOTOGRAF

Pierwsze zlecenie fotograficzne wykonał ponad 15 lat temu, ale profesjonalną fotografią zajął się w 2012. Zdobywał doświadczenie w wielu gałęziach tej sztuki, by ostatecznie spostrzec że najlepiej czuje się fotografując linie równoległe, prostopadłe oraz płaskie powierzchnie (jakkolwiek nie wątpi w kulistość Ziemi). W ciągu kliku lat sfotografował blisko 2 tysiące wnętrz, w międzyczasie zajmując się również fotografią eventową, kulinarną, packshotami czy portretami.  Stara się być coraz lepszym fotografem i chętnie uczy się od innych.  Zerwał ze strategią "zdolny ale leniwy" przekuwając pracowitość na satysfakcję klientów.

Prywatnie miłośnik podróży, jednośladów i sportów ekstremalnych. I fotografii.

ALE DLACZEGO TEN SMOG

To najczęstsze pytanie.  Toksyczna miłość Kuby do Krakowa znalazła odzwierciedlenie w nazwie strony, jakkolwiek wierzy że będzie coraz lepiej. Planuje nawet dożyć dnia gdy ten problem stanie się nieaktualny.  Zdarzają się jednak sesje gdy smog widać wewnątrz budynku. Serio.

A po lewej widzimy elegancki kran, który ma zdecydowanie mniej wątpliwości na temat prezentowania swojego wizerunku w sieci niż Kuba.