Filmowanie dronem
Kraków

W ofercie SMOG Studio nie mogło zabraknąć nowoczesnej i coraz popularniejszej techniki rejestrowania obrazu – filmowania z drona. Zastosowanie niewielkiego, bezzałogowego obiektu latającego pozwala uzyskać naprawdę ciekawe efekty. W ten sposób możemy nakręcić materiał wideo prezentujący to, czego nie da się zobaczyć z perspektywy ziemi. Filmowanie dronem warto zamówić wszędzie tam, gdzie chce się przedstawić odbiorcom szerszą perspektywę. Często usługę tę zlecają:

  • organizatorzy plenerowych imprez lub koncertów,
  • właściciele malowniczo położonych obiektów turystycznych,
  • pary młode, marzące o oryginalnej pamiątce z dnia ślubu,
  • deweloperzy i inwestorzy, pragnący udokumentować kolejne etapy budowy,
  • wszyscy inni, którzy chcą stworzyć ciekawy, niecodzienny film reklamowy.

Profesjonalizm i wysokiej jakości sprzęt

Decydując się na współpracę ze mną, zyskujesz pewność, że usługę wykona doświadczona osoba. Podczas kręcenia filmów stosuję wysokiej klasy sprzęt, pozwalający uzyskać przepiękne ujęcia. Dzięki temu otrzymasz w pełni dopracowany, ukazujący ciekawą perspektywę materiał filmowy. Operator drona ma natomiast stosowne uprawnienia, pozwalające na użytkowanie sprzętu w określonym terenie.

Jeżeli zainteresowało Cię filmowanie dronem, skontaktuj się ze mną. Razem ustalimy miejsce, czas realizacji oraz koszty, wpisujące się w Twój budżet. Nakręcę dla Ciebie filmy z drona, które wspomogą Twój biznes lub staną się cenną pamiątką. Ostateczna cena zależy m.in. od czasu filmowania i warunków realizacji (w tym pogody). Serdecznie zapraszam do współpracy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne!