Filmowanie dronem
Kraków

W ofercie SMOG Studio nie mogło zabraknąć nowoczesnej i coraz popularniejszej techniki rejestrowania obrazu – filmowania z drona. Zastosowanie niewielkiego, bezzałogowego obiektu latającego pozwala uzyskać naprawdę ciekawe efekty. W ten sposób możemy nakręcić materiał wideo prezentujący to, czego nie da się zobaczyć z perspektywy ziemi. Filmowanie dronem warto zamówić wszędzie tam, gdzie chce się przedstawić odbiorcom szerszą perspektywę. Często usługę tę zlecają:

  • organizatorzy plenerowych imprez lub koncertów,
  • właściciele malowniczo położonych obiektów turystycznych,
  • pary młode, marzące o oryginalnej pamiątce z dnia ślubu,
  • deweloperzy i inwestorzy, pragnący udokumentować kolejne etapy budowy,
  • wszyscy inni, którzy chcą stworzyć ciekawy, niecodzienny film reklamowy.

Profesjonalizm i filmowanie wysokiej jakości dronem

Decydując się na współpracę ze mną, zyskujesz pewność, że usługę wykona doświadczona osoba. Podczas kręcenia filmów stosuję wysokiej klasy sprzęt, pozwalający uzyskać przepiękne ujęcia. Dzięki temu otrzymasz w pełni dopracowany, ukazujący ciekawą perspektywę materiał filmowy. Operator drona ma natomiast stosowne uprawnienia, pozwalające na użytkowanie sprzętu w określonym terenie.

Jeżeli zainteresowało Cię filmowanie dronem, skontaktuj się ze mną. Razem ustalimy miejsce, czas realizacji oraz koszty, wpisujące się w Twój budżet. Nakręcę dla Ciebie filmy z drona, które wspomogą Twój biznes lub staną się cenną pamiątką. Ostateczna cena zależy m.in. od czasu filmowania i warunków realizacji (w tym pogody). Serdecznie zapraszam do współpracy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne!


filmowanie dronem kraków


filmowanie dronem kraków i okolice