Fotografia lotnicza
zdjęcia dronem Kraków

Jedną z nabardziej rewolucyjnych możliwości w zakresie tworzenia zdjęć wybranych obszarów jest fotografia architektury dronem. Realizuję tego typu zlecenia w sposób profesjonalny – dysponuję nowoczesnym sprzętem, który umożliwia przygotowanie atrakcyjnych materiałów w pełni odpowiadających oczekiwaniom klientów. Świadczę ponadto kompleksowe usługi filmowania, wykonując m.in. klipy promocyjne. Współpracuję w tym zakresie zarówno z osobami prywatnymi, biurami jak i np. władzami miast. Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu – do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.


zdjęcia dronem kraków


Zdjęcia z drona Kraków - profesjonalne fotografie lotnicze Twojego obiektu

Chcesz zaprezentować w sieci swój obiekt turystyczny w widoku z lotu ptaka? Fotografia lotnicza daje taką możliwość. I wcale nie trzeba osobiście wsiadać na pokład samolotu. Oferuję profesjonalne sesje zdjęciowe, realizowane z użyciem drona. W ten sposób można zrobić zdjęcia pod niemal dowolnym kątem. Odpowiednio ustabilizowany sprzęt wysokiej klasy daje gwarancję uzyskania ostrych, w pełni oddających klimat danego miejsca fotografii. Pozwala to pokazać, chociażby:

  • położenie hotelu/pensjonatu,
  • wielkość obiektu,
  • lokalizację względem okolicznych atrakcji turystycznych,
  • wygląd okolicy w zależności od pory roku.

Ostatnia opcja jest warta uwagi zwłaszcza wtedy, gdy dane miejsce oferuje całoroczne noclegi.

Zdjęcia z drona w Krakowie przydatne w wielu banżach

Zapewniam stosowny do okoliczności (lokalizacja, pogoda, budżet) sprzęt lotniczy w postaci dronów. Mam uprawnienia do tego, aby latać nad terenami zabudowanymi, również w sąsiedztwie lotnisk. Wspólnie ustalimy, ile ujęć potrzebujesz i jak mają one zostać wykonane. W ten sposób uzyskasz oryginalne fotografie, którymi wesprzesz swój biznes.

Fotografia z drona jako promocja miast – czy to się sprawdza?

Przy wykonywaniu zdjęć ze sporej wysokości zwiększeniu ulega obszar, który może zostać ujęty na takich materiałach. Z tego względu w ramach kampanii reklamowych coraz częściej realizowana jest fotografia miast z drona. W Krakowie i okolicach świadczę takie usługi kompleksowo, co oznacza także m.in. późniejszą obróbkę cyfrową. To doskonałe rozwiązanie dla władz poszczególnych miejscowości. Nietuzinkowymi, wzbudzającymi spore zainteresowanie odbiorców, zdjęciami można np. zachęcić potencjalnych turystów do odwiedzenia prezentowanego w taki sposób obszaru.

W ramach realizowanych zleceń wykonywana jest przeze mnie fotografia architektury dronem. To sprawdzone rozwiązanie w kontekście sprzedaży nieruchomości na terenie miast. Nowe inwestycje w prosty i przejrzysty sposób można przedstawić potencjalnym nabywcom właśnie za pomocą tworzonych przeze mnie materiałów. W celu ustalenia szczegółów współpracy w tym zakresie zachęcam do kontaktu drogą elektroniczną lub telefoniczną.