Panorama 360 - panoramy sferyczne
Kraków

Chcesz przedstawić zainteresowanym wnętrze mieszkania na wynajem? A może potrzebujesz sprawnie sprzedać lokum? Zwykłe zdjęcia mogą nie być wystarczająco przekonujące. Z pomocą przychodzi więc... połączenie ich w panoramę 360°. Oglądając ją, odbiorca czuje, jak gdyby stał na środku pokoju i rozglądał się dookoła. Tak zmontowane ujęcia umożliwiają mu sprawdzenie, jak poszczególne elementy wyposażenia są ulokowane względem siebie. Warto wykonać kilka panoram, aby dokładnie przedstawić każde pomieszczenie w domu.

Z usługi wykonania zdjęć 360° korzystają też hotele, kawiarnie i restauracje. Takie zobrazowanie wnętrza lokalu jest bowiem świetną wizytówką miejsca na stronę internetową, profil w social media bądź w Google. Ktoś, kto rozważa odwiedzenie danego obiektu, może przyjrzeć się, jak jest w środku. Zyskasz w ten sposób zadowolonych klientów. Przyjdą do Ciebie, wiedząc już, czego się spodziewać. Przykładowo, ktoś może chcieć sprawdzić, czy dana restauracja jest wystarczająco elegancka na kolację zaręczynową... panorama 360° pozwoli mu na to.

Tego typu połączone, interaktywne fotografie da się wykonać także na zewnątrz budynków. Mogę zaproponować Ci zrealizowanie panoramicznych widoków z drona. Jeśli zamierzasz pokazać potencjalnym gościom okolicę obiektu i jego położenie, panorama jest na to świetnym rozwiązaniem. Malownicze wzgórza, strumyki, jezioro lub las – daj potencjalnemu klientowi odczuć ten klimat i zachęć go do przybycia! Zapraszam do kontaktu, jeżeli interesują Cię profesjonalne zdjęcia 360°.

Wirtualny spacer 3D

Najnowsze rozwiązanie łączące w jedno panoramę 360 i wirtualną wizytę i.. o wiele więcej

Przestrzeń skanowana i fotografowana jest za pomocą specjalnej kamery, która tworzy jej trójwymiarowy model. Pozwala to poruszać się po wnętrzu niemal tak jakby było się tam we własnej osobie ale również:

  • można obejrzeć całe wnętrze z odległości jak domek dla lalek
  • można zmierzyć za pomocą wirtualnej miarki dowolną ścianę, framugę, okno czy innę odległość we wnętrzu by natychmiast poznać prawdziwe wymiary i odnieść je do swoich oczekiwań.
  • można obejrzeć rzut mieszkania stworzony ze skanu przestrzeni, na którym można również dokonywać pomiarów
  • odczytywać zakotwiczone etykiety (np opisujące szczególne cechy wyposażenia)