Home Staging
Kraków

Przygotowanie danego lokalu czy obiektu do sprzedaży poprzez odświeżenie jego wnętrz i umieszczenie dodatkowego wyposażenia zwiększającego atrakcyjność nieruchomości może zapewnić oczekiwane podwyższenie jej wartości. Należy jednak pamiętać o kluczowym etapie przedstawiania oferty – przygotowaniu zdjęć do ogłoszenia zamieszczonego w Internecie. Profesjonalna fotografia home staging, którą realizuję w Krakowie i okolicach, pozwala uwolnić pełen potencjał konkretnego miejsca, gwarantując tym samym pożądany efekt w postaci sporego zainteresowania inwestorów. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu!


fotografia home staging Kraków

Home staging opisałbym jako kreowanie wizytówki poprzez zdjęcie, które ma za zadanie przyciągnąć jak największą liczbę potencjalnych klientów. To inaczej przygotowanie mieszkania, apartamentu czy domu do ich sprzedaży. Liczby wskazują na to, że tylko niewielki ułamek zainteresowanych, potrafi wyobrazić sobie przestrzeń, zanim ją zobaczy. Bez wątpienia więc efekty wizualne mają w procesie sprzedaży kolosalne znaczenie. Dodatkowo home staging, jako profesjonalna fotografia wnętrz skraca czas transakcji i generuje szybsze zyski oraz zwiększa cenę nieruchomości! Nie trzeba dodawać, że podnosi także prestiż i wiarygodność danej firmy deweloperskiej.

Profesjonalizm w zakresie home staging

Zanim jednak powstanie fotografia, potrzebni są wykwalifikowani specjaliści, którzy to wnętrze przygotują – ustawią meble, zaaranżują dodatki, dobiorą harmonijne kolory, wzory i fakturę, a także wiele innych elementów. Rola fotografa sprowadza się do zaprojektowania światła, które dodatkowo uatrakcyjni i powiększy prezentowaną przestrzeń i przy użyciu specjalnych obiektywów, zaplanowania ciekawych kadrów. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi, profesjonalnymi stagerami, możemy osiągnąć naprawdę niesamowite efekty. Fotografia home staging zyskuje w Krakowie coraz większe grono zwolenników – jest nieoceniona nie tylko wśród deweloperów, ale i właścicieli hoteli, pensjonatów, czy osób prywatnych chcących bez niepotrzebnej zwłoki wynająć dom lub mieszkanie. Dzięki zachwycającym zdjęciom pięknych przestrzeni, na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Fotografia w home stagingu w Krakowie i okolicach

Szybka i opłacalna sprzedaż – to najważniejsze kryteria, którymi kieruje się branża handlu nieruchomościami. Celem home stagingu jest osiągnięcie tego założenia, co w dużej mierze zależy od jakości i charakterystyki zdjęć tworzących prezentację wybranego miejsca. Warto z tego względu zdecydować się na profesjonalną fotografię w tym zakresie. To również istotne w kontekście budowania pozytywnego wizerunku sprzedawcy. Przy nieatrakcyjnych materiałach przedstawiających wybrane mieszkanie czy dom odbiorcy nierzadko uznają właściciela nieruchomości za osobę chcącą pozbyć się jej w pośpiechu, w sposób niechlujny i mogący wzbudzać wątpliwości.

Świadczę kompleksowe usługi jako profesjonalny home stager, nadając wnętrzom neutralnego charakteru, który jest jednocześnie atrakcyjny dla potencjalnych inwestorów. Realizuję zlecenia obejmujące przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy w tym zakresie.