Wirtualne wizyty

Planujesz wynająć mieszkanie – a więc zamieścić ogłoszenie w sieci? Prowadzisz aparthotel albo pensjonat? A może jesteś przedstawicielem firmy z branży nieruchomości i sprzedajesz lokale z wykończeniem pod klucz? Zamów zatem film, przedstawiający wnętrza! Wirtualna wizyta w takim lokum pozwoli Ci wyróżnić się na tle podobnych ofert, których jest przecież niemało.

Na czym polega ta usługa? Doświadczony operator przespaceruje się z kamerą po wnętrzach, rejestrując wszystko dookoła. Obraz o wysokiej rozdzielczości i jakości ułatwi zainteresowanej osobie dostrzeżenie detali, które niekoniecznie widać na fotografiach. Taka wędrówka pozwala bowiem:

  • zapoznać się z rozkładem poszczególnych pomieszczeń,
  • przyjrzeć się, jak są one ulokowane względem siebie,
  • zobaczyć, co dokładnie znajduje się na wyposażeniu mieszkania czy pokoju.

Wirtualna wizyta oszczędnością czasu

Wirtualne wizyty umożliwiają zdalne obejrzenie całego lokum. Ktoś, kto szuka mieszkania w innym mieście, może w ten sposób wybrać je bez konieczności wcześniejszego jechania na rekonesans. To korzyść dla obu stron! Osoba, potrzebująca wynająć lokum ma szansę dzięki temu zrobić to sprawnie. Ty natomiast, jako właściciel nieruchomości, szybko znajdziesz najemcę lub kupca i zaczniesz zarabiać na swojej inwestycji. Gdy z kolei masz obiekt turystyczny, dzięki filmowi przyciągasz do niego więcej gości!

Jeżeli interesuje Cię taka forma prezentacji pomieszczeń, skontaktuj się ze mną. Wspólnie ustalimy dogodny termin na wideofilmowanie.