Oferta

Fotografia wnętrz

Sesja zdjęciowa wnętrza na dowolne potrzeby i w różnych standardach. Od bardzo prostej sesji na potrzeby wynajmu nieruchomości, przez bardziej rozbudowane sesje wnętrzarskie po złożone przedsięwzięcia fotograficzne zawierające home staging lub wizualizację.  Wśród moich klientów znajdują się prywatni właściciele nieruchomości, biura pośrednictwa, hotele, architekci i projektanci wnętrz, styliści, designerzy.  W zależności od potrzeb sesja może trwać od 2 kwadransów po cały dzień, a nawet wieczór (by stworzyć bardziej nastrojowe kadry).

Zastosowanie:

 • poszukiwanie najemcy lub kupca nieruchomości
 • reklama na portalach typu booking i airbnb
 • wydruki promocyjne, bannery, strony internetowe, media społecznościowe
 • uwiecznianie realizacji projektu lub stylizacji swojego autorstwa
Fotografia architektury

Fotografia obejmująca szeroko pojęte zewnętrze, określane w Krakowie "na polu".  Sesja pozwala ująć atrakcyjną bryłę lub fasadę budynku, detale architektoniczne, oryginalne rozwiązania czy grę świateł. Pokazuje również korespondencję formy architektonicznej z otaczającym środowiskiem oraz jego wpisywanie się w krajobraz. Wśród klientów można najczęściej spotkać architektów, deweloperów, biura pośrednictwa oraz instytucje.

Zastosowanie:

 • sprzedaż nieruchomości
 • prezentacja i dokumentacja realizacji architektonicznej
 • cele marketingowe i promocyjne

 

Fotografia lotnicza

Zyskująca coraz większą popularność "ptasia" perspektywa.

Jestem posiadaczem uprawnień pozwalających na loty nad terenem zabudowanym i w sąsiedztwie lotnisk. Fotografie z drona pozwalają na uchwycenie szerszego kontekstu architektury, otoczenia, przyrody.

Zastosowanie:

 • fotografowanie architektury, nieruchomości, działek, obiektów
 • podgląd widoku z danej wysokości nad ziemią
 • cele dokumentacyjne i promocyjne
Wirtualne wizyty - film

W wielu sytuacjach doskonałym uzupełnieniem prezentacji fotograficznej jest tzw Wirtualny Spacer. W estetyczny sposób pozwala na zapoznanie się z rozkładem przestrzennym nieruchomości bez żmudnego analizowania rzutu.

Zastosowanie

 • najem lub sprzedaż nieruchomości
 • prezentacja projektu
Filmy dronem

Możliwość nakręcenia filmu dronem ujmuje nieruchomość bardzo szeroko, pozwalając ukazać obiekty z kilkusetmetrowej perspektywy i z wielokilometrowym widokiem. Niewiele da się ukryć ale bardzo wiele można pokazać. Jak mówi doświadczenie, w wielu przypadkach to właśnie bliskość lasu, łąki czy jeziora, lub piękny widok i duża działka mają większą wartość od samego budynku.

Sesje dronem ograniczone są pogodą, przejrzystością powietrza oraz strefami lotnicznymi (nad czym czuwa operator)

Home Staging

Chcąc podkreślić nastrój wnętrza i stworzyć w nim niepowtarzalny klimat warto zdecydować się Home Staging. To bardzo szeroko rozumiana stylizacja podkreślająca nastrój i atuty wnętrz, zaczynająca się na sprzątaniu i wymianie spalonych żarówek i sięgająca aż po gruntowne przemeblowywanie lub wręcz niewielki remont. 

Mając świadomość, jak wielkie znaczenie może mieć taki zabieg dla atrakcyjności wnętrza, współpracuję z homestagerami którzy są w stanie dokonać dowolnej metamorfozy przestrzeni na potrzeby sesji (i nie tylko).