Oferta

Fotografia wnętrz

Żyjemy w kulturze wizualnej. Każdy z nas ma w kieszeni urządzenie z ekranem HD, znakomita większość informacji dociera do nas za pośrednictwem wzroku.W niemal każdym domu znajdziemy 4K.

 Oczywistym wydaje się więc konieczność prezentowania produktów w sposób adekwatny do ich prestiżu i wartości. I choć przeglądając Internet można odnieść mylne wrażenie, że nieruchomości są gdzieś z boku tego wszystkiego, i czego by nie robić to na fotografiach mamy czarną jamę z oślepiającym oknem. Prawda jest inna. Przestrzeń, światło i ład to cechy, które ujęte na fotografiach dramatycznie zmieniają odbiór wizualny przestrzeni.

 

Fotografia architektury
Otaczająca nas architektura ma o wiele większy wpływ na nasze samopoczucie niż mogłoby się wydawać.  Ukazanie projektu w estetyczny sposób może z kolei przyciągnąć zainteresowanie kontrahentów. Spójność, ład i właściwe proporcje - fotografia
Fotografia lotnicza

Zyskująca coraz większą popularność "ptasia" perspektywa.

Jestem posiadaczem uprawnień VLOS pozwalających na loty tzw komercyjne w terenie zabudowanym. Fotografie z drona pozwalają na uchwycenie szerszego kontekstu nieruchomości, działki, otoczenia czy  pięknego widoku rozpościerającego się z danego miejsca. 

Wirtualne wizyty - film

W wielu sytuacjach doskonałym uzupełnieniem prezentacji fotograficznej jest tzw Wirtualny Spacer. W estetyczny sposób pozwala na zapoznanie się z rozkładem przestrzennym nieruchomości bez żmudnego analizowania rzutu.

Video Promocyjne
Poza Wirtualną Wizyta oferuję też tworzenie materiałów video - na cele promocyjne. Podobnie, jak w fotografiach, ukazywane są największe walory wnętrza.
Filmy dronem

Dla niektórych nieruchomości perspektywa z góry jest tą najlepszą. Piękna okolica, klimatyczny zagajnik w sąsiedztwie albo świetny widok czy nawet wielki taras - w tym wypadku ujęcia z drona dramatycznie poprawiają atrakcyjność prezentacji.

Home Staging

Chcąc podkreślić nastrój wnętrza i stworzyć w nim niepowtarzalny klimat warto zdecydować się Home Staging.  Mając świadomość jak wielkie znaczenie może mieć taki zabieg dla atrakcyjności wnętrza, współpracuję z kilkoma stagerami którzy są w stanie dokonać dowolnej metamorfozy przestrzeni na potrzeby sesji (i nie tylko)